Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Zdrowie, Medycyna

Warszawska poradnia psychologiczna: Spokój w Głowie

Działająca w Warszawie poradnia psychologiczna Spokój w Głowie zatrudnia specjalistów z dużym doświadczeniem, jacy nie tylko prowadzą psychoterapię, ale również edukują ludzi. Rzetelna pomoc skierowana jest do osób mających życiowy kryzys, zmagających się z sytuacją stresującą lub z różnymi problemami natury psychologicznej. Oferowane formy wsparcia w takim miejscu to: terapia indywidualna, psychoterapia par, psychoterapia rodzinna, konsultacje z neuropsychologiem, rozmowy z dietetykiem klinicznym, wsparcie psychologa dziecięcego. Każdy, kto się tutaj skieruje może liczyć na empatyczne podejście.

Wszystkie informacje w temacie placówki, certyfikaty kadry oraz rekomendacje dotychczasowych pacjentów opublikowane są na stronie www. W dodatku na stronie można również znaleźć wiele wiadomości w temacie przeróżnych zaburzeń o charakterze psychicznym. Psycholog to strona na jakiej regularnie pojawia się wiele ciekawych oraz wyjątkowo praktycznych artykułów.

Kiedy ktokolwiek zmaga się z: zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami odżywiania, zaburzeniami depresyjnymi, zespołem Aspergera, nerwicą, atakami paniki, hipochondrią, nerwicą natręctw albo pozostałymi schorzeniami albo problemami, to w tym gabinecie znajdzie odpowiednią pomoc. W gabinecie tym ma miejsce leczenie nerwicy lękowej, bazująca w głównej mierze na terapii poznawczo – behawioralnej, żeby pacjent miał okazję zrozumieć, które procesy umysłowe leżą u podstawy lub wzmacniają pojawiający się u niego lęk.

Pacjenci przychodzący do Spokoju w Głowie mają możliwość zdecydować się również na terapię indywidualną albo na terapię grupową. Psychoterapia może być stosowana samodzielnie lub w połączeniu z środkami przeciwdepresyjnymi. Eksperci z gabinetu wiedzą, na ile ważna jest pomoc psychologiczna dla rodziny pacjenta. Sprawdza się w radzeniu sobie z konfliktami wynikającymi z choroby oraz pomaga w budowaniu komunikacji w rodzinie. Zarówno chory, ale też jego bliscy mogą dowiadywać się wszystkiego o chorobie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz