Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Sport, Turystyka

Serwis dla przyczep kempingowych wynajmowanych i sprzedawanych w CarGO!

Serwis dla przyczep kempingowych wypożyczanych i będących w sprzedaży w CarGO! jest udowodnieniem tego, że firma ta de facto zabiega o wypożyczających. Dotyczy on nie tylko doposażenia na zewnątrz oraz wewnętrznego, ale także gadżetów kempingowych, które też można kupić w podanym sklepie. Specjaliści w filii służą też poradnictwem technicznym, co ma szczególne znaczenie dla osób podróżujących pierwszy raz. Zainteresowani mogą również skorzystać z możliwości zrobienia przeglądu kupionego w CarGO! kampera.

Na prośbę klientów może być również wymieniona tapicerka a także specjaliści zajmują się dokładnym wyczyszczeniem wnętrza kabiny. Kiedy ktoś decyduje się w podanej firmie zakupić dodatkowe wyposażenie, to eksperci zajmują się też zamontowaniem: klimatyzatorów, uchwytów do telewizorów, dodatkowego ogrzewania, bagażników rowerowych, odbiornika radiowego i GPS, bądź kompletu paneli solarnych o dowolnej mocy. W dodatku proponowany jest montaż markiz na ściany oraz na dach, anten satelitarnych, uzupełniających zbiorników na czystą wodę, bądź stacji multimedialnych.

Jak w takim razie widać, świadczenia w tej firmie zaliczają się do kompleksowych. Główną jest nowe kampery, aczkolwiek można oczekiwać na sporo dodatkowych. W sklepie online można skompletowaćgadżety od producentów Thule, Dometic lub ALKO. Są to produkty, które powodują, iż podróż okaże się przyjemna. Jest ich tak sporo, że asortyment spełnia oczekiwania konsumentów.

Z kolei w trakcie zakupu albo wypożyczenia kampera w wyposażaniu standardowym są: nadająca się do założenia na zewnątrz markiza zasłaniająca promienie słoneczne, bagażnik na rower, środki chemiczne do systemu sanitarnego, uzupełniona butla z gazem, uzupełniony zbiornik wody czystej, ubezpieczenie AC, OC i Assistance, przyłącze prądowe i przyłącze wodne, najazdy pod koła do poziomowania samochodu kempingowego, a także klimatyzacja. Na dodatek można zamawiać: stolik i krzesła, butlę gazową, rower górski, wyposażenie do kuchni, łańcuchy do jazdy po śniegu, lodówkę kompresorową, komplet chemii, opony zimowe, hulajnogę elektryczną, matę zewnętrzną albo kamerę GoPro z akcesoriami.

+Artykuł sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz